تبلیغات
کسب درآمد از بیت کوین گرانترین پول دنیا .پی تو کلیک . وروش های متعدد دیگر
قالب وبلاگ

کسب درآمد از بیت کوین گرانترین پول دنیا .پی تو کلیک . وروش های متعدد دیگر
معرفی معتبرترین و بهترین سایتهای بیت کوین و پی تو کلیک ایرانی و خارجی. well com my dear friends 
نویسندگان
چت باکسPtc Monitoring
سایت های Scam شده

    aseman group
    GEN4 group
    Zeus group
    Best ptc site
    Payment proof
    How to make money in ptc
    Scam site

متاسفانه شاهد هستیم که افتتاح سایت های بدون برنامه ریزی صحیح و بدون دانش مجدد رشد قارچ گونه ای به خود گرفته است و می رود که تجربه دو سال قبل مبنی بر اسکم زدگی سایت ها و اتلاف وقت کاربران و سرمایه های آنها تکرار گردد . در این زمان با توجه به عدم وجـود سایت های مانیتورینگ قـوی ، اینجانب با تکیه بر تجربیات خود سعـی نموده ام که تحلیلی بر سایت های اسکم داشته باشم تا از فرار کاربران و دلزدگی عموم و قهر آنها با این نوع درآمدی زایی اینترنتی جلوگیری کرده باشم . لذا در حـد و توان ذهنـی و دانش خود سعـی خواهم کرد که به بررسـی سایت های پی تی سی موجود و گـزارش آن به هموطنان عزیز اقدام نمایم . لذا بررسی سایت ها را با متد و روش ذیل به استحضار کاربران عزیز می رسانم .

آشنایی با دلایل معرفی یک سایت اسکم در یک سایت PTC

1- عدم پرداخت وجه کاربران (میزان پرداخت) مطابق قوانین سایت
از مهمترین دلایلی معرفی یک سایت اسکم ، عدم پرداخت وجه کاربران مطابق میزان معرفی شده در قوانین سایت است . بطوری که فرد سرمایه گذار قادر به برنامه ریزی جهت دریافت سود حاصل از سرمایه گذاری و یا فعالیت خود و دریافت آن در موقع مقرر و برنامه ریزی شده نگردد .

جهت این تغییر میزان عددی 30 نمره منفی در نظر گرفته می شود .

بطور مثال در قوانین یک سایت حداکثر برداشت در حد زمانی 20 روزه به مبلغ 1،000،000 ریال تعیین گردیده است و جهت پرداخت آن مدت زمان 7 روز کاری در نظر گرفته شده است . حال اگر سایت بنا به هر دلیل اعلام نشده از قبل :

الف) میزان مبلغ را به 500،000 ریال کاهش دهد حائز کسر امتیاز منفی به میزان 10 نمره خواهد شد

ب) حد زمانی بیست روزه را به میزان تاخیر بیش از 50% (یعنی یک ماه) افزایش دهد حائز امتیاز منفی به میزان 10 نمره خواهد شد.

ج) مدت زمان پرداخت هفت روزه به میزان تاخیر دو برابر افزایش دهد حائز امتیاز منفی به میزان 10 نمره خواهد شد .

تذکر مهم :

این امتیازها میتواند با روال پابرجای سایت کـم و زیاد گردد . این موضوع را در نظر داشته باشید که تجارت الکترونیک و مخصوصا بخش پی تی سی با توجه به وابستگی آن به سرمایه های ورودی کاربران و تعداد آگهی ها دست خوش تغییرات خواهد شد . ملاک این امتیازها عدم اطلاع قبلی از تغییر قوانین سایت می باشد.

2- تاخیر در پرداخت کاربران به میزان غیر معقول در یک سایت PTC

- از دیگر دلایل معرفــی یک سایت اسکم میتوان به عدم پرداخت وجـه مورد درخواست کاربـران (صرف نظر از میزان آن ) و به زبان ساده تر تاخیر در پرداخت ها بصورت غیر معقول و مدت زمان بسیار طولانی اشاره کرد.
. بطور مثال تاخیر در پرداخت به مدت 2 ماه جهت هر سایت با هر قوانین و هر روشی دلیل واضح بر روش غیر معقول کسب درآمد و به عبارتی شروع پدیده اسکم شدگی سایت است .
دلایلی از قبیل .

- تغییر برنامه اسکریپت .
- آماده سازی سایت جهت برنامه های بزرگ تر.
- مشغول بودن آدمین سایت و یا گروه حسابداری.
- آپدیت برنامه های اسکریپت .
- و.........

این قبیل بهانه ها قابل توجیه نیست .

در دنیای کنونی که آدمین یک سایت در منزل و یا هر جای دنیا و در هر ساعتی از شبانه روز و با وصل شدن به سیستم حساب بانکی خود از طریق اینترنت می تواند وجه بین حساب ها رد و بدل نماید ، کدام برنامه و کدام حرف میتواند مشغله آدمین را دلیل موجهی برای عدم واریز وجه ها توجیه نماید ؟ واقعا این توجیهات اندکی ابلهانه و غیر واقعی و غیر کارشناسی نیست ؟ .

میزان امتیاز منفی جهت عدم پرداخت یک سایت به میزان 25 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود .

3- عدم وجود انجمن در سایت و یا کنترل غیر معقول انجمن ( عدم دسترسی آسان )
از جمله محیط های دنیای مجازی که کاربران می توانند با رد و بدل کردن تجربیات خود و معلومات و دانش کسب و کار اینترنتی در آن باعث افزایش درآمد خود گردند ، فروم های سایت ها و انجمن آن است.

کنترل غیر معقول انجمن سایت ها و یا حذف بی دلیل پست های اعتراضی و سوالـی در سایت های کسب درآمد ، از نظر نگرش سیستم های مانیتورینگ دنیا مورد تردید و از دلایل اسکم زدگی یک سایت محسوب می شود .

میزان امتیاز منفی جهت عدم دسترسی به انجمن یک سایت و یا عدم وجود آن به میزان 10 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود.

4- عدم رضایت عمومی معقول از یک سایت و برنامه های آن
از دیگر مسائل عدم اعتماد به یک سیستم درآمد زایی اینترنتی میتوان به عدم مقبولیت و رضایت عمومی نسبت به یک سایت از قبیل برنامه ها و یا سطح برخورد مدیران و دست اندرکاران آن سایت اشاره کرد
میزان امتیاز منفی جهت عدم رضایت عمومی از یک سایت به میزان 10 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود .

5-تغییرات پی در پی قوانین و پلن های درآمد زایی سایت
از جمله دلایل سرمایه گذاری بیشتر کاربران میتوان ثبات در بستر و ساختارهای برنامه های اقتصادی سایت و پلن های آن دانست. قطعا تغییرات پی در پی قوانیـن چه به نفع سایت و چه به نفع کاربران ، تمرکز در برنامه ریزی را از سرمایه گذار خواهد گرفت .
میزان امتیاز منفی جهت تغییرات پی در پی قوانین به میزان 5 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود.

6- پرداخت های انتخابی به کاربران یک سایت
تمامی کاربران یک سایت دارای حق و شخصیت حقوقی ثابت و یکسان در یک سایت هستند و گزینش افراد خاص جهت پرداخت حق الزحمه کار کرد و فعالیت آن ها خلاف عقل و منطق است . البته ذکـر این نکته ضـروری است که یک سیستم درآمد زایـی می توانـد با اعمال قانون در سایت خود نسبت به تفاوت در پرداخت ها با توجه به فعالیت شخص اقدام نماید . لیکن نمی تواند شخصی را از پرداخت منع نماید . و یا در پرداخت حق الزحمه او تاخیرات غیر مجاز داشته باشد .
میزان امتیاز منفی جهت پرداخت های انتخابی در یک سایت به میزان 10 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود .

7- عدم شفافیت در مواضع اقتصادی و اجرایی یک سیستم درآمد زایی
از جمله دلایل ضعف در سیستم های درآمد زایی اینترنتی از جمله پی تی سی ، عدم شفافیت در برنامه های اقتصادی و محوری آن سیستم درآمد زایی است . می توان به نکات ذیل اشاره کرد که :

الف) عملکرد مالی سایت و میزان پرداخت سود نا مشخص باشد.میزان امتیاز منفی جهت این موضوع به میزان 6 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود .

ب) سیستم راهبردی سایت از نظر بلند مدت نامشخص باشد . میزان امتیاز منفی جهت این موضوع به میزان 5 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود .

ج) عدم شناخت شخصیت حقیقی مدیران سایت . میزان امتیاز منفی جهت این موضوع به میزان 4 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود.

د) عدم دانش مرتبط با فعالیت سایت در مدیران و گردانندگان یک سیستم درآمد زایی .متاسفانه بارها دیده شده است که گردانندگان سایت ها هیچگونه پیش زمینه ای در مورد علوم کامپیوتر و اینترنت و یا حتــی بیـزینس های دنیای الکترونیک ندارند و متاسفانه حتی در سن و سالی هستند که هیچگونه تجـربه ای در امور اقتصادی ندارند .

دوستان توجه داشته باشند که یک فرد تعمیرکار ماشین قطعا نمیتواند یک شاطر نانوایی خوب و یا یک شاطر نانوای خوب نمی تواند یک مدیرموفق و آشنا به سیستم های درآمد زایی اینترنتی باشد . میزان امتیاز منفی جهت این موضوع به میزان 5 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود.

8- قدرت فنی اسکریپت و سیستم عامل آن و بروز بودن سیستم درآمد زایی
همانطور که می دانیم وجود بسترهای مناسب و ابزار دقیق برای اجرای هر شغل و یا هر نوع فعالیت اقتصادی و غیر اقتصادی مورد اهمیت فراوان است . چطور می توان از سیستمی استفاده کرد که قابلیت فنی آن علاوه بر منسوخ بودن اسکریپت آن ، نحوه درآمد زایی و یا پایداری آن مورد تردید و شک باشد ؟

چطور میتوان به یک سیستم اقتصادی اعتماد کرد در صورتی که آن سیستم خود را تجهیز به ضعیف ترین امکانات موجود نموده است . چطور می توان به یک سیستم درآمد زایی در پی تی سی اعتماد کرد در صورتی که آن سیستم برای کار خود به برنامه ریزی متوسل میشود که علاوه بر منسوخ بودن سیستم و کدخط ها در سراسر عالم پی تی سی ، فقط میتوان آن را با 5000 تومان تهیه کرد؟ شما کاربران چگونه میتوانید به این سیستم اعتماد کنید و از آن تقاضای درآمد زایی میلیونی داشته باشید ؟.

متاسفانه عدم دانش آی تی مدیران این قبیل سایت ها و عدم برنامه ریزی صحیح آنها هم مزید بر علت شده و متاسفانه برخی اسکریپت ها و سیستم های درآمد زایی پی تی سی را با این ورود نابخردانه دچار اخلال و مشکل کرده است و در کل چهره ای زشت (که به کلاهبرداری آنرا تشبیه می کنند) بر قامت این نوع درآمد زایی دنیای مجازی نمایان کرده است.

تجربه مناسب ، محیط مناسب و شرایط ایده آل کسب درآمد و نحوه پرداخت سود های معقول از یک سو و از سوئی دیگر وجود بسترهای فنی مناسب می تواند حلاوت وشیرینی یک درآمد زایی اینترنتی را به شما نمایان سازد .

میزان امتیاز منفی جهت عدم وجود زیر ساخت های فنی مناسب جهت یک سایت پی تی سی ( نوع اسکریپت و ورژن ساخت آن) در یک سایت به میزان 15 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود .

با توجه به مسائل مطروحه و امتیازات شرح داده شده میتوان وضعیت سایت ها را بر اساس موقعیت و امتیازات ذیل طبقه بندی کرد .

1- امتیازات منفی حد فاصل 20 – 0 ----------> سایت قابل اعتماد و اطمینان و مناسب جهت سرمایه گذاری

2- امتیازات منفی حد فاصل 40 – 20 ----------> مناسب جهت سرمایه گذاری معقول

3- امتیازات منفی حد فاصل 60 – 40 ----------> سرمایه گذاری با تردید

4- امتیازات منفی حد فاصل 70 – 60 ----------> سایت در مرحله اسکم شدگی – عدم سرمایه گذاری

5- امتیازات منفی حد فاصل 100 –70 ----------> سایت اسکم ( کلاهبردار) – عدم فعالیت

توجه شما را به این مسئله معطوف می کنم که این خود شما کاربران هستید که می توانید با دانش خود و یا رد و بدل نمودن اطلاعات صحیح ، از گرفتاری خود و سایر هموطنان عزیز در دام سایت های کلاهبردار و یا غیر حرفه ای که متاسفانه تعداد آن ها روز به روز در حال رشد است ، جلوگیری نمایید .
تا کنون بیش از دهها سایت در همین 4 سال گذشته دچار پدیده اسـکم زدگی شده است..بیش از 500 هــزار نفر کاربـر دچار ســــردرگمی و یا از دست رفتن سرمایه خود شده اند ...
سعی خواهم کرد در مقالات آتی دلیل شکست آنها را جهت شما کاربران عزیز تشریح نمایم .
ذکر یک نکته را ضروری می دانم :
تمام مطالب بالا حاصل از تجربیات علمی و عملی اینجانب در سالها تحقیق و فعالیت در سایت های ایرانی و خارجی است . هرگونه برداشت از مطالب بالا و ارائه شده آزاد می باشد و اینجانب در حد توان ذهنی خود نسبت به جمع آوری و تقسیم امتیازها اقدام نموده ام .
طبقه بندی: اسکم چیست؟، 
[ چهارشنبه 27 شهریور 1392 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ سعید اکبرزاده ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بنده بعد از مدتها بررسی لیستی از بهترین و معتبرترین سایتهای ایرانی و خارجی رافراهم نمودم . تا شما دوستان عزیز استفاده لازم را داشته باشید. .
آموزش هر بخش و هر سایت در قسمت مربوط به خودش توضیح داده شده لطفا کامل بخوانید و صبور باشید. پلیز

لطفا برای راهنمایی بیشتر با این ایمل تماس بگیرید.

با تشکر مدیر وبلاگ

newtrade35@yahoo.com

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :